Hakkımızda

Btn Makina, 1980 yılından bu yana Özel Tip Makina ve Yedek Parça üretimi ile faaliyet göstermekte olup; 2002 yılından bu yana da Kuru Sıkı Mermi ve Av Fişeği üretiminde Türkiye ‘nin önde gelen firmalarının Arge ve Proje sorumluluğu görevini üstlenmektedir.

Btn Makina, gelişen teknoloji ve rekabet şartlarında kendini sürekli yenileyerek yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

Odaklandığı sektörde girişimci ve güvenilirliği tanınan, itibarlı bir dünya şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan, uluslararası markalarla rekabet edebilen, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyetlerin ve mali performansıyla sürekli ve büyüyen, sektörde adından güvenirliliğiyle bahsettiren, topluma ve çevreye katkı sağlayan bir şirket olmak.

Kurumsal Değerlerimiz

Btn Makina, çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, vizyon ve misyonumuza uygun hareket etmek, tüm paydaşlarımıza değer katmak, davranış ve ilkelerimizde saygın ve örnek bir kuruluş olmaktır. Başarımızın sürekliliği, sosyal sorumluluk ve çevreye saygı bilinciyle kaliteli çözümler üreterek güvenle topluma sunmak, günlük işlerimizde ve aldığımız kararlarda bu değeri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağladır.

Amaçlarımıza ulaşmak için bize yol gösterecek ve kurumsal vatandaş kimliğinizi güçlendirecek 6 kurumsal değerimiz şunlardır:

  • Güven
  • Hizmet Kalitesi
  • Müşteri İlişkimizi En Üst Düzeyde Tutmak
  • Başarma Azmi
  • Sosyal Sorumluluk
  • Tüm Kaynakları Verimli Bir Şekilde Kullanmak